2007

23.02.2009 07:37

Při příležitosti svátku Mezinárodního dne žen jsme byli v březnu pozvání vedením Věznice Vykmanov, abychom v T-klubu zazpívali pro jejich zaměstnankyně.

10. a 11. března 2007 se ve Šmeralvoě ulici v Karlových Varech v nahrávacím studiu pana Mgr. P. Hrycha stala pro nás velmi zásadní a velmi pozitivní  událost - nahráli jsme první samoastatné CD.

Na jarním koncertě v Letohrádku 15. června 2007 jsme naše CD pokřtili a kmotrou se nu stala naše dlouholetá příznivkyně paní Zdena Čepeláková ze Spolku přátel města Ostrova.

22. září 2007 jsme spolu s dalšími šesti sbory vystoupili na žlutickém festivalu "Viva la musica".

21. října 2007 se nám dostalo cti zpívat při znovuvysvěcení kostela Zvěstování Panny Marie, který byl spolu s Klášterem a kaplí sv. Anny zrekonstruován a zpřístupněn veřejnosti.

V listopadu jsme pilně nacvičovali, abychom v adventním čase mohli opět rozdávat radost koledami, a to v kostele sv. Anny v Sedleci, Penzioně v  Ostrově, v  kostele sv. Panny Marie v Dalovicích, sv. Michaela v Nové roli, v Mosseru v Karlových Varech, v kostele sv. Michaela v Ostrově a v kostelíku na Suché.

 

—————

Zpět